Sürdürülebilir Üretim Sempozyumları


2015 Sürdürülebilir Üretim Sempozyumu, Dokuz Eylül Üniversitesi

Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Sürdürülebilir Üretim Sempozyumunun üçüncüsü Aralık ayında "Sanayide Su Verimliliği" temasıyla 16 Aralık 2015'te İzmir'de gerçekleştirilmiştir. Sempozyumda yer alan sunumlara buradan ulaşabilirsiniz.
2014 Sürdürülebilir Üretim Sempozyumu, Boğaziçi Üniversitesi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü ile Boğaziçi Üniversitesi Sürdürülebilir Kalkınma ve Temiz Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğinde "Sanayide Dönüşüm için Yaşam Döngüsü Analizi ve Enerji Verimliliği" temasıyla düzenlenen "Sürdürülebilir Üretim Sempozyumu 2014" 9 Aralık 2014 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirildi. Sempozyuma ilişkin bilgi ve belgelere buradan ulaşabilirsiniz.
2013 Sürdürülebilir Üretim Sempozyumu, Hacettepe Üniversitesi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü ile Hacettepe Üniversitesi Çevre Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğinde "Türk Sanayicisi Geleceği Planlıyor: Temiz Üretim ile Sürdürülebilir Sanayiye Doğru" temasıyla düzenlenen "Sürdürülebilir Üretim Sempozyumu" 10 Nisan 2013 tarihinde gerçekleştirildi. Sempozyuma ilişkin bilgi ve belgelere buradan ulaşabilirsiniz.